WordPress Kullanan Web Siteleri, Dogecoin Kabul Edebilecek

455 milyondan fazla WordPress kullanan web sitesi artık Dogecoin’i “Easy Dogecoin Gateway” aracılığıyla kabul edebilecek.

Dogecoin Foundation’da UX/UI uzmanı ve grafik tasarımcısı olan DogeDesigner’a göre, WordPress kullanan milyonlarca web sitesi artık “Easy Dogecoin Gateway”i kullanarak Dogecoin’i kabul edebilecek.

Dogecoin Geliştiricisi, WordPress için Ödeme Eklentisi Yayınladı

“Inevitable360” olarak bilinen Dogecoin geliştiricisi tarafından oluşturulan WooCommerce eklentisiyle web siteleri artık Dogecoin’i kabul edebilecek.

Eklenti, WordPress web sitelerinin herhangi bir üçüncü taraf ödeme işlemcisine, bankaya veya ek ücrete ihtiyaç duymadan yalnızca Dogecoin adreslerini kullanarak DOGE ödemelerini kabul etmesini sağlayacak. Ayrıca QR kodları oluşturmak için Google API’si ve itibari parayı, Dogecoin’in mevcut fiyatına dönüştürmek için CoinGecko API’si kullanılacak.

Dogecoin, Benimsenmeye Devam Ediyor

DOGE, BIG3 lig basketbol takımı Aliens’in kontrol hissesini satın almak için kullanıldı. Dogecoin cüzdanı MyDoge’un kurucusu Bill Lee, Aliens için yalnızca DOGE NFT’leri satın aldı ve karşılığında BIG3 ekibinde kontrol hissesi teklif etti. Anlaşmaya göre, MyDoge/Dogecoin markası Aliens takım formalarında ve ayrıca Big3 etkinliklerinde görünecek.

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Dogecoin’i daha fazla işletmenin kabul etmesi halinde daha fazla fayda sağlayacağını belirtti. Milyarder ayrıca, Dogecoin ile bahşiş vermenin güzel olacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir